!!!REKLAMY→
ZDE←!!!

Lara Croft

Survivor is born.

9. února 2014 v 19:12 | Ayame Kyoshi/Sarukawa~Chan
Moje momentální tapeta Lary z novýho Tomb Raidera.Moje první mánie a to Tomb Raider mánie mě nikdy neopustí.co si budeme povídat :D :)...Tuhle hru můžu hrát pořád a nikdy mě neomrzí. :3

TR:Reborn

6. listopadu 2011 v 14:37 | Ayame Kyoshi/Sarukawa~Chan
Boží obrázeek :3

Tomb Raider "Turning point" Debut Trailer

3. června 2011 v 18:34 | Ayame Kyoshi/Sarukawa~Chan
Tak to je božský,totálně!!!!!!! *________________*

Nový wallpaper

11. února 2011 v 15:13 | Ayame Kyoshi/Sarukawa~Chan
Lara

Tomb Raider loga

7. ledna 2011 v 16:02 | Ayame Kyoshi/Sarukawa~Chan
Loga z novýho TR ^^
LogaSkeny z časopisu Game Informer

11. prosince 2010 v 13:16 | Ayame Kyoshi/Sarukawa~Chan
Našla jsem scany z časopisu Game Informer kde píšou o novém Tomb raideru ^^...Když si to zvětšíte tak to nějak jde přečíst ^^....Ale vypadá to že novej Tomb Raider bude slušnej(A asi i morbidní :DDD) Horror ^^ xDDDDDDDDDDD..

Nový Tomb Raider oficiálně potvrzen

7. prosince 2010 v 10:51 | Ayame Kyoshi/Sarukawa~Chan
Tak lidičky ^^...žádnej podvod!!Novej Tomb raider fakt bude!! ^^..Brouzdám po seznamu a co nevidím...

Sérii Tomb Raider vděčí celý herní průmysl za to, že se dostal alespoň částečně po bok "tradiční kultury", reprezentované filmy, hudbou a knihami. Její hlavní hrdinka Lara Croft se dokonce objevila, jako vůbec první herní postava, na obálce časopisu The Face a hned ve dvou filmech si ji zahrála slavná Angelina Jolie.

Nyní byste ale měli, podle prohlášení lidí ze studia Crystal Dynamics, zapomenout naprosto na vše, co o Tomb Raiderovi víte. Dlouho spekulované pokračování, které má restartovat celou sérii, je konečně oficiálně oznámeno. Zatím o něm sice víme jen velmi málo, ale i to stačí, abychom si udělali alespoň rámcový obrázek, jak hra zřejmě bude vypadat. Předně je nutné poznamenat, že zcela ignoruje většinu dílů, včetně čtvrtého a pátého, kdy jsme se dozvěděli leccos z Lařiny historie.

Ponese, v duchu moderní doby, název zkrátka a dobře "Tomb Raider" a ukáže nám počátek celého příběhu -  jak se z bezbranné dívky Lary Croft stal Indiana Jones nikoliv v sukních, ale kratičkých upnutých šortkách. Na samotném začátku byste měli havarovat se svou lodí na rozbouřeném moři, přičemž vlny vás donesou až na neznámý ostrov. Zde začne vaše snaha o přežití. Pochopitelně se okamžitě vyrojily spekulace o tom, že by nový Tomb Raider mohl být sandboxovou akcí, v níž byste mohli dělat skutečně cokoliv, co byste chtěli, ale takto daleko od jádra celé série by snad ani experimentátoři z Crystal Dynamics nešli.

Plnohodnotného odhalení, snad i včetně platforem a data vydání, bychom se měli dočkat už jedenáctého prosince na stránkách časopisu Game Informer. Pochopitelně vás o něm budeme rovněž informovat.

Zdroj:www.hrej.cz

A tady Nový obrázek ^^
LaraChibi Lara

5. května 2010 v 15:13 | Ayame-Chan
Roztomilá ^^
Chibi Lara

Moc hezký obrázek Lary ☺

26. září 2009 v 21:04 | Nikitaka

Lara Croft-životopis

23. srpna 2009 v 18:48 | Nikitaka
Lady Lara Croft je v pořádí již jedenáctou hraběnkou svého rodu, rodina Croftů tento šlechtický titul získala v roce 1547 díky králi Eduardovi VI. a zároveň s titulem jí byl přidělen majetek Abbingtonu, Surrey. Majetek Croftů se skládá ze tří oddělených panství, z nichž dvě spravuje National Trust a třetí je domovem Lary.

Během svého mladého života Lara utrpěla několik osobních tragédií, oba dva rodiče zemřeli ještě v době, kdy byla Lara nezletilá. Právem považována za génia a gymnastku hodnou medaile, je Lara předmětem dohadů a vášnivých diskuzí vědecké i politické společnosti, bulvárního tisku nevyjímaje. Stejnou mírou je idealizována a pomlouvána a je pravděpodobně jednou z nejvíce fascinujících a záhadných postav naší doby.

Lara se narodila v surreyské nemocnici Parkside hospital Lady Amélii Croftové a notoricky známému archeologovi Lordu Richardu Croftovi, poslednímu hraběti z Abbingtonu. Od tří do šesti let Lara navštěvovala Abbingtonskou dívčí školu, kde se projevila jako bystrá a nadaná školačka.

Ve svých devíti letech přežila letecké neštěstí v Himalájích, které vzalo život její matce. Její houževnatost se projevila již v této době, nějakým způspbem sama zvládla desetidenní pochod přes Himaláje, jedno z nejvíce nebezpečných míst na naší planetě. Když dorazila do Katmandu, jako první šla do baru, kde zatelefonovala otci a zdvořile ho požádala, aby pro ni přijel a vyzvednul si ji.

Po celých šest let od letecké nehody, neustále cestovala po celém světe po boku svého otce, od jedné archeologické vykopávky, ke druhé. Během této doby se jí dostávalo vzdělání od soukromých poručníků, ale jejím nejlepším učitelem pro ni byl vlastní otec.

Když bylo Laře patnáct let, ejí otec se vydal do Kambodže, kde posléze zmizel neznámo kam. Ani po zkoumání lidských ostatků, nebylo tělo identifikováno a kvůli tomu nebyla Lara uznána dědičkou šlechtického titulu a majetku rodiny Croftů a dostala se tak do sporu se svým strýcem Lordem Errolem Croftem. Spor nakonec vyhrála a získala své právem patřící dědictví, kvůli tomu se však odcizila všem svým příbuzným.

Díky svým již patnácti mezinárodním archeologickým objevům, které Lara provedla, zatlačila do pozadí svého otce, objevené oblasti poskytují neustále nové pohledy do minulosti, nelze tudíž popřít, že má Lara neuvěřitelné zásluhy v oboru archeologie, ovšem lidé, kteří ji kritzují, se najdou také.

Lařiny metody byly často stavěny do pozice nesouhlasu členů vlády a jiných archeologů. Jako argument používali tvrzení, že je povýšená a bezohledná. Několik vědců také poznamenalo, že její nedostatečné dokumantace a hrubá síla poznamenaly několik vykopávek a nadělaly více škody, než-li užitku. Také se objevila (nepodložená) obvinění, že si z těchto míst Lara odnáší předměty bez uvědomění mezinárodních společenství o jejich objevu, to ji dělá pouze slavným lovcem pokladů.

Ačkoli jsou bulvární plátky posedlé životem Lary Croft, své soukromí si ostře chrání. Nikdy neposkytla rozhovor, ani se nevyjádřila k ničemu, co by týkalo její osoby, raději se vyjadřuje prostřednictvím stručných a formálních sdělení svými rodinými právníky, Hardgravese a Moorea.

Podle očekávání se objevilo několik neoficiálních životopisů mladé hraběnky, které poukazují na její fantastické činy, počínaje od objevení žijících dinosaurů v Kongu a neblaze proslulou oblastí 51 v Nevadě konče. Oficiální vyjádření z panství Croftů zní asi takto: '...tyto knihy jsou naprosté výmysly: hanebné, kýčovité práce plné nesmyslů.'

Nicméně, kdykoliv zabrouzdáte po inetrnetu a budete hledat nevysvětlitelné, záhadné a neuvěřitelné, vždy objevíte Lařino jméno, nacházející se v těchto heslech. Mohla by být hrdinkou pro teroristická spiknutí a milovníky alternativní historie a podobně.

Zdá se, že čím více se budete hrabat v Lařině životě, tím více ohromná a záhadná vám bude připadat. Stejně jako je tomu u archeologických oblastí, které objevila, my zatím jen narušili povrch této vyjímečné ženy a celek záhadných tajemství, která se ukrývají hluboko v jejím nitru.


Video s Alison

19. ledna 2009 v 19:01 | nikitaka

jak se Lara Měnila

13. prosince 2008 v 15:01 | nikitaka
dávám vám sem několik obrázků jak se Lara postupně měnila:-)
Takže jako první lara z tomb raider1.
lara z tomb raider2:
z tomb raider3:
lara z tomb raider4:
tomb raider5
lara z tomb raider:Angel of darkness tady se lara už opravdu dost změnila:
a teď tomb raider legend to už začali tomb raider vyrábět CD(crystal dynamics):
tomb raider:anniversary:
a tomb raider underworld:
jak je vidět lara se za tu dobu co tomb raider vychází opravdu dost změnila:-)

Lara Croft 0.1

5. listopadu 2008 v 15:27 | Nikitaka
Pár obrázků Lary:
 
 

Reklama
Reklama