!!!REKLAMY→
ZDE←!!!

Únor 2015

Red - Darkest part

28. února 2015 v 13:44 | Amy MoonAesthetic |  Hudba
Jó, tuhle písničku poslouchám pomalu celej tejden, kdykoliv mám sluchátka v uších, a zatím mě ještě neomrzela :3

Pohled do duše zoufalého maturanta

22. února 2015 v 20:29 | Amy MoonAesthetic |  Điář
Už první den ve čtvrťáku jsem si říkala, že za tu chviličku co jsem ten den ve škole byla, jsem slovo maturita a jeho synonyma slyšela nespočetněkrát. A radši už ani nemyslím na to, kolikrát ho slyším v poslední době ve škole během týdne.
Začínám být zoufalejší a zoufalejší. Kupodivu, prázdniny a víkend se nesly v celkem relativně klidném duchu, kdy jsem na maturitu moc nepomyslela a užívala si vytouženýho volna, protože jsem toho měla už vážně tak nějak po krk. Jak se to blíží, mám pocit, že vůbec nestíhám, a že to absolutně nedávám. Z těch dějin umění je mi taky blbě. Je toho fakt požehnaně a to samý biologie. Literatura to samý. Se čtením vyloženě problém nemám, (Nikdy jsem na to vyloženě nebyla navyklá, ale když mě něco chytne, přečtu si to.) jen mám problém s tím, že se k tomu nemůžu vyloženě dokopat, když mě k tomu někdo nutí. A jsem i trochu prokrastinátor. Ale makám, a mákam jak je to jde, protože bych si fakt přála tu maturitu udělat na poprvé, a oddechnout si, že mám konečně klid. Celkem mě taky znepokojují ty údajné novinky v didakťáku z ČJ, protože tam bude věcí z literky prý hafo, což dříve údajně tolik nebylo. A já jaksi nemám takovýho pamatováka, abych si pamatovala části bible a podobný věci, které byly ve cvičném testu. Spousta otázek tam taky je celkem subjektivních, což nám potvrdila i profesorka. Máte třeba úryvek textu a nabídku nějakých témat a vybrat které téma je v článku zmíněno. A samozřejmě každý z nás řekne něco jiného, protože v tom textu něco jiného vidí. Pro každého člověka jsou v tom textu podstatné jiné věci a mám obavy, že na tomhle právě taky pohořím. O praktické maturitě ani nemluvím. Mám vybrané téma živly,technika akryl na plátno a dokončila jsem oheň. Každopádně ve středu, kdy mám školu nejkratší a to do 11:30 hodlám ve škole zůstávat déle a makat, abych to v klidu stíhala, protože to radši budu mít hotový dříve, než abych pak měla nervy, že praktická je za dveřma a já jsem teprve u druhého plátna. A vyloženě mě štve to, že se neustále hrotí nematuritní předměty. Doma mi sice bylo řečeno, ať se na to vykašlu a radši se už soustředím plně jen na maturitu, ale nakonec vždy skončím u toho, že se drtím i na to z čeho nematuruji(Né nejsem šprt, jen čtyřky mít nepotřebuju, když bych je z něčeho mít nemusela :D). Ale zjistila jsem u sebe taky velmi zajímavý psychický stavy ohledně matury a jejich střídání :D

Aneb první vypadá takto:

O pár hodin(někdy minut) nastává druhý:

Každopádně aspoň, že v úterý jedem na exkurzi do Národního divadla. Jednak si myslím, že to bude celkem zajímavý a aspoň odpadnou starosti na jeden den v týdnu. ^^
No a teď už se jdu vrhnout na věci do školy, ať mám klidný svědomí, že se nejdu zas učit pozdě a neusnu u toho. :'D Mějte se.

Lagoona Blue

21. února 2015 v 18:06 | Amy MoonAesthetic
Mojí poslední nejnovější slečnou z mé příšeří rodinky je Lagoona Blue v edici Howlywood. Původně jsem v hračkářství myslela, že odejdu s Dracularou, která byla v téhle edici taky hezká, ale Lagoona mi učarovala přeci jen víc. :)
A byla jen za 219,- což je fakt paráda :3.
I přes to, že jsem po Lagooně nikdy zvlášť netoužila, tady se mi fakt moc líbí :3
A má strašně roztomiloučký pihy na obličeji ^^
Více fotek v celém článku :)


Juchání se blíží

1. února 2015 v 15:55 | Amy MoonAesthetic |  Điář
Tím jucháním se myslí náš maturák. Mám z toho celkem rozpolcené pocity jak se to blíží. Na jednu stranu se těším a na druhou se toho trochu děsím, přece jen si na tyhle formality moc nepotrpím a dost nerada se předvádím :'D Ale těším se na ty šaty, na ten účes ^-^...Jen ta vyhrocená atmosféra, která kvůli tomu v naší třídě někdy panuje, to je děs. Já jsem tvor nekonfliktní a tak se těchto sporů držím stranou. A taky jak často říkám. Když nejde o život jde o ho*no. Vysvědčení mám úspěšně za sebou a v určitých oblastech s lepším výsledkem než jsem čekala. Teď to chce jen pořádně zamakat a vydržet to do maturity, tu zvládnout a pak konečně klid. Poslední dobou na tom nejsem psychicky nejlíp. Nevím, co je to zase za vlny, ale mám prostě divný melancholický na prd pocity osamělosti, neschopnosti a celkově mám v duši takovej divnej neklid. Díky školním povinnostem jsem jaksi většinu času izolovaná od okolního světa, sice né že bych mezilidský konstakty nějak vyhledávala, to fakt ne, ale sedět na zadku pořád jen doma zabořená v sešitech taky neni asi nic dobrýho. Takže nebejt kamarádky s kterou řešim Doktora, supernatural a další seriály a fandomový věci asi už bych z toho upřímně zcvokla. Trochu mě k tomu všemu i mrzí, že na ples se možná nedostaví pár lidí o které bych tam taky moc stála. Ale co zmůžu. Hlavně že tam bude nejbližší rodina.


Minulou sobotu jsem byla u švagrové na zkoušce účesu na maturák a na hlavě budu mít tento pátek toto :3


Obličej si na ksicht namaluju sama :3 Šaty mám tmavě modré, protože černé,krásné gotické šaty co jsem měla vybrané na netu by mi k mojí smůle podle rozměrů nebyly ani ve snu. tak si k těm modrým nacpu aspoň černé doplňky :D Né, že bych neměla ráda i jiné barvy, oproti posledním letům jsem se zase s barevnou škálou trochu vrátila do normálu, ale černá u mě pořád vede. (a nedělá ze mě totiž slona, jako který se v jiných barvách někdy cítím :'D)
A během minulých dvou týdnů se má monster skupinka rozrostla opět o jednoho člena (aneb haleluja pohádkovým cenám v dráčiku a dráčik kartičce kterou máme, když nakupujeme dárky bráchovo dětem.) a to o Lagoonu z edice Howlywood :3. Upřímně jsem zrovna po Lagooně nikdy nekoukala a i když jí v této edici konkurovala Draculaura, tak Lagoona zvítězila, její foto dodám později :3. Každopádně mám pocit, že můj lov jentak neskončil :'D. A když jsme u těch panenek, zrovna v pátek jsem se rozhodla nostalgicky prohrabat krabice se svýma hračkama. A v tý krabici, kde jsou panenky, tam je jmění :'D Občas je mi líto, když vidím jak některé děti s panenkami zachází. Já jsem většině sice asi poztrácela boty, ale nikdy jsem jim neškubala vlasy a netrhala ruce či jiné končetiny, taky je vidět že i po těch více jak deseti letech vypadají jak nové. ^^
No a já ten výkec asi ukončím a půjdu číst dotazník od Gruši, na který bych měla mít v nejbližší době referát, pak se mrknu na ruštinu, češtinu a zápisky z maturitní četby a večer si hezky zalezu k společenstvu prstenu, co bude v televizi když už ho mám vybrané i k té maturitě.
Tak sa majte fajně. ;)

Monster High custom

1. února 2015 v 11:03 | Amy MoonAesthetic |  Pictures
Brala bych všemi deseti :3 Mně by sice bylo moc líto ty moje slečny předělávat, ale někdy se mezi customem najdou opravdový skvosty.